Küçükler Yüzme İl Şampiyonluğu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 13-15 Mart 2018 tarihinde Alleben Yüzme Havuzunda düzenlediği Küçükler Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında Seçkin Koleji Erkek Yüzme Takımı, Gaziantep Şampiyonu oldu.

Toplamda 46 okulun katıldığı turnuvada Seçkin Koleji açık ara şampiyonluğunu ilan etti. Nisan ayında yapılacak olan Bölge finallerine katılma hakkı kazanan Seçkin Koleji, Gaziantep'i temsil etmenin gururunu bir kez daha yaşama sevinci yaşadı.

        Turnuvada Toprakcan Şahin, Kaan Efe Kaya, Aybars Akay, Yiğit Taşdoğan, Kerem Şenel, Enis Solağan, Tuna Güleç adlı öğrencilerle yarışan Seçkin Koleji toplamda 16 altın,2 gümüş,2 bronz madalya kazandı. Turnuvadaki bütün yarışmaların tamamında kürsiye çıkan Seçkin Koleji, guruplar için iddialı olduğunu da gösterdi.

         Seçkin Koleji Kurucusu İbrahim Kaçıran; " Yüzmede emeklerimizin sonucunu almaya başladık, son 5 yılın şampiyon takımıyız, Türkiye şampiyonasını hedefliyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bunu yapacak güçte ve azimdeyiz. O doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. Şampiyon olan takımımızı kutlar, emeği geçen sporcularımıza öğretmenlerimize, ailelere, antrenmanları yaptığımız Alleben Havuzu yetkili ve antrenörlerine teşekkür ederim" dedi.