Ailemle Eğleniyorum / Öğreniyorum Etkinliği

Özel Seçkin Koleji'nin düzenlediği "Ailemle Eğleniyorum / Öğreniyorum Etkinliği" büyük ilgi gördü.
           Eğitimde gösterdiği başarıların yanı sıra sosyal aktivitelerle de adından söz ettirmeye devam eden Özel Seçkin Koleji'nin Anasınıfı ve 1. Sınıflar için düzenlediği etkinliğe veliler yoğun ilgi gösterdi. Bayram havasında geçen etkinliklerde öğrenci, öğretmen ve veliler masa tenisi, drama, karaoke, zeybek, modern dans, akıl oyunları, satranç, kum boyama ve eğlenceli bilim etkinlikleriyle hem eğlendiler hem de öğrenmenin tadını çıkardılar.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Seydi GEÇİMLİ: '' Yapılan bu tür etkinliklerle öğrenci, öğretmen ve veliler arasında diyaloğu geliştirerek çocuklarımızın eğitim kalitelerini daha da arttırmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımızın iç içe eğitim gördükleri okulumuzda, veliler arasında iletişim, kaynaşma ve muhabbetin güzel bir örneği sergilendi. İlkini anasınıfı ve birinci sınıflara düzenlediğimiz bu etkinlikleri ilerleyen zamanlarda devam ettirmeyi ve geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Programımıza katılan tüm velilerimize ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz." dedi.

            Yaklaşık iki saat süren etkinliklerin sonunda ilköğretim okul müdürümüz Seydi GEÇİMLİ, AKM salonunda gerçekleşen törenle programa iştirak eden velilere katılım belgesi takdim etti. Veliler ve öğretmenler bu anları fotoğraflarla ölümsüzleştirdikten sonra program sona erdi.