SEVGİLİ GENÇLER

Hayat başlangıç ve bitişlerden ibaret olan bir süreç değildir. Tam tersine hayat sürekli değişen ve gelişen bir olgudur. Bundan dolayı Özel Seçkin Eğitim Kurumları’nda devamlılık esas olduğu halde maalesef iş görenler ve öğrenciler için biz istesek de istemesek de her yıl aramızdan ayrılanlar ve aramıza katılanlar olmaktadır. 

   

   Bu doğallığın sonucu olarak aramızdan ayrılsanız da mutluyuz ve gururluyuz. Çünkü Seçkin’in aydınlık meşalesini ve çağdaş kimliğini daha geniş kitlelere taşıyacağınızdan hiç kuşkumuz yoktur. Mutluyuz çünkü sizi mezun etmenin ve büyümüş görmenin de hazzını yaşıyoruz.


   Özel Seçkin Okulları; çağdaş eğitim, doğru yönlendirme, kendini özgürce ifade edebilme, milli ve manevi değerlere sahip çıkma ilkelerini izleyerek sizleri yetiştirmeye gayret etmiştir. Bundan sonra da diğer öğrencilere bu hizmetlerini artırarak devam edecektir.


   Sevgili gençler; başarı, "Ben bunu başarmak istiyorum." diyebilenlerin hakkıdır. Hepinizin başarıyı hak ettiğine inanıyoruz. Özel Seçkin Eğitim Kurumları yönetimi olarak sizden, bundan sonra da başarı grafiğinizi daha yukarılara çıkarmanızı, topluma yararlı bireyler olarak yetişmenizi, özgüveninizi kaybetmemenizi, anlık sevinçler yerine kalıcı mutlulukları tercih etmenizi, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma noktasında duyarlı olmanızı ümit ediyoruz.

 

  Sizler geleceğin sahibi, ileri görüşlü, evrensel düşünceye sahip Ulu Önderimizin idealindeki çağdaş Türkiye´yi yaratma çabası olan gençler olarak ilerleyeceksiniz. Bizler de sizlere güveneceğiz. Çünkü gençliğine güvenmeyen toplumlar geleceklerine güvenle bakamazlar.


Daha güzel yarınlarda buluşmak dileğiyle yolunuz açık olsun.        

İbrahim KAÇIRAN

Kurucu