SEÇKİN KOLEJİ YÜZME YARIŞLARINA DAMGA VURDU

SEÇKİN KOLEJİ YÜZME YARIŞLARINA DAMGA VURDU

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15-16-17 Mart tarihlerinde gerçekleşen yüzme müsabakalarında Seçkin Kolejinin minik kulaçları harikalar yaratarak Minik(A),Minik (B) ve Küçükler kategorilerinde üstün başarılara imza attılar.

Özel Seçkin Koleji öğrencileri,Minik(A) Erkekler kategorisinde Gaziantep 2.si,Minik(A) Kızlar kategorisinde Gaziantep 4.sü,Minik(B) Kızlar kategorisinde Gaziantep 2.si olmuşlardır.Ayrıca  bireysel olarak alınan madalyalarda,2.sınıf öğrencisi Cem Aksel Pamukcu Gaziantep 1.si ve 4.sü,4.sınıf öğrencisi Berru Ateş, Gaziantep 2.si ve 3.sü, 6.sınıf öğrencisi Yiğit Taşdoğan Gaziantep 2.si,3.sü ve 4.sü olmuştur.

Özel Seçkin Koleji kurucularından İbrahim Kaçıran yüzme başarısıyla ilgili olarak, "Zor bir branş olan yüzme sporunda minik sporcularımızın çalışma ve azim karşılığında başarıya imza atması bizleri gururlandırıyor. Yüzmede alt yapı çalışmalarında emeğinin karşılığını alan öğrencilerimizi tebrik eder, emeği geçen antrenörlerimize, öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim "diyerek sözlerini bitirdi.