SEÇKİNDEN ÇİFTE KUPA

SEÇKİNDEN ÇİFTE KUPA

Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğünün 01-03 Mart 2019 tarihlerinde Kayseri ilinde yapılan Gençler Yüzme grup müsabakalarında Seçkin Koleji kız ve erkek yüzme takımları  güçlü rakiplerinin arasından sıyrılarak Edirne'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kayseri'de gerçekleşen turnuvaya  18 erkek takım 14 bayan takım olmak üzere  toplam 320 sporcu katıldı.

İstanbul,Adana,Aydın,Hatay,Antalya,Eskişehir,Kırşehir,Kahramanmaraş,Adıyaman Malatya,Kırıkkale,Samsun ,Trabzon illerinden sporcuların katıldığı yarışmada Özel Seçkin Koleji öğrencileri bir çok madalya alarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkına sahip oldular.

Özel Seçkin Koleji Kurucusu İbrahim KAÇIRAN ; Okulumuzda eğitim-öğretim görmekte olan öğrencilerimiz tecrübeyle eğitilirken yetenekleri ana okulundan itibaren tespit edilerek bu yetenekleri doğrultusundaki spor dallarından birisinde yetiştirilmektedirler. Birbirinden başarılı yarışlar çıkararak bizleri gururlandıran ve  Edirne'de ülkemizi temsil edecek olan Seçkin Koleji öğrencilerini kutlar, emeği geçen antrenörlerimize, öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim "diyerek sözlerini bitirdi.