Seçkin Koleji Minikleri Gaziantep Şampiyonu Oldu

Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü tarafından 07 Nisan 2016 tarihinde Alleben Yüzme Havuzunda düzenlenen Minikler Yüzme İl Birinciliği müsabakaları Alleben yüzme havuzunda gerçekleşti.

 

Gerçekleşen müsabakalarda Seçkin Koleji Erkek Takımı Toprakcan Şahin 50m kurbağalamada, 100 m karışık 4*50 m serbest bayrak ve 4*50 m karışık bayrak yarışında il 1.si, Egemen Bay 50 m serbest ve 4*50 m karışık bayrak yarışında il 1.si, Emre Bozbeyli 100 m karışıkta il 2.si, 4*50 m serbest bayrak yarışında il 1.si, 100 m serbestte il 3.sü, Mehmetcan Baştemir 4*50 m karışık ve serbest bayrak yarışında il 1.si, Kerem Şenol 4*50 karışık ve serbest bayrak yarışında il 1.si olarak yine büyük bir başarıya imza attılar.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Öğrencilerimiz yüzmede inanılmaz başarılara imza atmaya devam ediyorlar. Yıldızlar ve Küçükler de il şampiyonluğumuzdan sonra alt yapı olan minik erkek öğrencilerimiz de takım olarak Gaziantep Şampiyonu oldular. Onları kutluyor, desteklerini esirgemedikleri için öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum." dedi.