Seçkin Koleji Voleybolda 13.Kez İl Şampiyonu

2015-2016 sezonunda Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Genç Bayanlar Voleybol Turnuvasında Seçkin Koleji Voleybol Takımı üst üste 13. Kez şampiyon oldu.

 

Voleybolda bir marka olan Seçkin Koleji final maçına gelene kadar grupta Şehitkamil Belediyesi Anadolu Lisesi’ni, Bahçeşehir Koleji’ni,  Şehit Şahin Lisesi ve Merkez Anadolu Lisesi’ni 2-0, çeyrek finalde Fatih Kız Meslek Lisesi’ni 2-0, yarı finalde Av.Mahmut Düşkün Ticaret Lisesi’ni, finalde de Vedat Topçuoğlu Lisesi’ni 3-0 yenerek şampiyon olmayı başardı.


13 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK GURURU

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Başarının temelinde sporu ve sporcuyu sevmenin düzenli ve disiplinli çalışmanın yatmakta olduğunu temel hedef seçen Seçkin Koleji, sporun birçok branşlarında aynı özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Çok gururluyuz. Turnuvada önemli takımlar vardı ve tüm takımları 3-0’la geçtik. 13 kez üst üste il şampiyonu olmak bir rekordur. Bu rekoru kırmak Özel Seçkin Koleji’ne nasip olmuştur. Bununla gurur duyuyoruz. Daha yapacak çok şeyimiz var. Bu başarıyı mücadele ettiğimiz diğer alanlarda da sürdürmek için elimizden geleni yapacağız. Düzenlenecek grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan takımımıza şimdiden başarılar diliyor ve aldıkları şampiyonluk için sporcularımızı ve onlardan desteklerini esirgemeyen öğretmenlerimizi gönülden kutluyorum." dedi.