Cirit atmada il 1.liği

30-31 Mart 2015 tarihlerinde Okul Sporları’nın düzenlemiş olduğu Gençler Atletizm yarışlarında Seçkin Koleji yine fark yarattı.


SEÇKİN KOLEJİ HER DALDA KOŞUYOR

 

Seyrantepe Atletizm pistinde gerçekleşen Gençler Atletizm yarışlarında Özel Seçkin Anadolu ve Fen Lisesi öğrencisi Esra Adıyaman cirit atma da il 1.si oldu.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Özel Seçkin Koleji olarak, sporun her dalında öğrencilerimizin gösterdiği üstün performansları ve başarılarıyla gurur duyuyoruz. Yıllardır akademik başarılarımızın yanında kültürel ve sportif faaliyetleri en üst seviyede tutmaya çalıştık ve güzel başarılar elde ettik. Elde edilen başarının temelinde; öğretmenlerimizin gayreti, ailelerin güçlü desteği ve öğrencilerimizin disiplinli çalışması yer almaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin bu başarıları ailelerinin ve biz eğitimcilerin gururu olmuştur. Son olarak gerçekleştirilen Gençler Atletizm yarışlarında da öğrencimizin il 1.liği  bizleri çok mutlu etmiştir. Başarılarından ötürü öğrencimizi kutluyor, onların bu zorlu yarışlarda galip gelmelerinde emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi yürekten tebrik ediyorum" dedi.