Seçkin Koleji Bilgi Yarışmasında İL 2.si oldu

Çanakkale Zaferinin 100.Yıl Etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak düzenlediği 8. ve 9. sınıf öğrencilerine yönelik "Çanakkale Konulu Bilgi Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu.

 

Bilgi yarışmasında Özel Seçkin Fen Lisesi öğrencilerinden Safiye Özcan il 2.si oldu.

 

17 Mart Salı günü Şehitkamil Kongre Merkezinde düzenlenen ödül töreninde Özel Seçkin Fen Lisesi öğrencisi Safiye Özcan’a ödülünü Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu takdim etti. Fadıloğlu yaptığı konuşmada; Çanakkale ruhunu bütün öğrencilere yaşatmak için böyle bir yarışma düzenlendiklerini söyleyerek, yarışmanın amacına ulaştığını vurguladı.

 

Özel Seçkin Anadolu ve Fen Lisesi Okul Müdürü Sevgi Tezgör’de Şehitkamil Kaymakamlığı, Şehitkamil Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yaptıkları bu etkinlikten dolayı teşekkür ederek "Çanakkale şehitlerimizi, 18 Mart sebebiyle bir kez daha minnetle anıyoruz. Öğrencilerimizin bu yarışmada sergiledikleri performanslarından dolayı onları kutluyor, il 2.si olarak göğsümüzü kabartan Fen Lisesi öğrencimiz Safiye Özcan’ı tebrik ediyorum" dedi.