Seçkinin Sultanları TÜRKIYE Yarı Finalinde

2014–2015 sezonunda Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Gençler Voleybol il birinciliği müsabakalarında Gaziantep Şampiyonu olan Özel Seçkin Koleji Bayan Voleybol Takımı guruptan çıkarak yarı finale yükseldi.

 

16-19 Şubat 2015 tarihleri arasında Hatay’ da yapılan Mersin,Konya ve Hatay’ın İl birincileri ile yapılan Bölge Müsabakalarında, ilk gün Mersin ilini 3-0,  2. gün Konya’yı yine 3-0’lık skorla yendi. İstikrarlı sürdürdüğü maçların 3. gününde ise Hatay takımı ile çıktığı müsabakayı da 3-0’lik skorla yenerek 1.oldu ve yarı finale adını altın harflerle yazdırdı.

Yarı finalde de Gaziantep’i en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Özel Seçkin Koleji turnuva boyunca üstün bir oyun sergileyerek şampiyon oldu.


12 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK GURURU

            12. kez Gaziantep Şampiyonu olan ve şimdi de yarı finale yükselen Özel Seçkin Koleji Bayan Voleybol Takımı için, Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Turnuvada Gaziantep’imizi temsil eden takımımız Türkiye yarı finaline çıkmayı başararak bizi bir kez daha gururlandırdı. Yine yarı finale adını yazdıran takımımız Türkiye finallerine hedef koydu. Zorlu mücadelelerin ardından elde ettikleri üstün başarı için onları bir kez daha kutluyor, başarılarımızda büyük payı olan Beden Eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.