Seçkin 12.kez ŞAMPİYON

2014-2015 sezonunda Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Genç Bayanlar Voleybol Turnuvasında Seçkin Koleji Voleybol Takımı üst üste 12. Kez şampiyon oldu.

Voleybolda bir marka olan Seçkin Koleji final maçına gelene kadar çeyrek finalde GKV’yi, grupta Şehitkamil Belediyesi Anadolu Lisesi’ni, Özel İdare Anadolu Lisesi’ni, Doğa Koleji’ni, yarı finalde Av.Mahmut Düşkün Ticaret Lisesi’ni finalde de Cumhuriyet Lisesi’ni 3-0 yenerek şampiyon olmayı başardı.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Başarının temelinde sporu ve sporcuyu sevmenin düzenli ve disiplinli çalışmanın yatmakta olduğunu temel hedef seçen Seçkin Koleji, sporun birçok branşlarında aynı özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Çok gururluyuz. Turnuvada önemli takımlar vardı ve tüm takımları 3-0’la geçtik. 12 kez üst üste il şampiyonu olmak bir rekordur. Bu rekoru kırmak Özel Seçkin Koleji’ne nasip olmuştur. Bununla gurur duyuyoruz. Daha yapacak çok şeyimiz var. Bu başarıyı mücadele ettiğimiz diğer alanlarda da sürdürmek için elimizden geleni yapacağız. Hatay’da düzenlenecek grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan takımımıza şimdiden başarılar diliyor ve aldıkları şampiyonluk için sporcularımızı ve onlardan desteklerini esirgemeyen öğretmenlerimizi gönülden kutluyorum." dedi.