2007-2008 Tüm Başarılarımız

Özdebir  sınavında;
TÜRKİYE 1.’si
TÜRKİYE 19.’su
 
İL 1. - İL 2. - İL 3. - İL 4. - İL 7. - İL 9.
-İL 15. -İL 17. -İL 18. - İL 20.
 
Final Dersanesi´nin düzenlediği Türkiye geneli sınavında
TÜRKİYE 1.’si
TÜRKİYE 20.’si
TÜRKİYE 38.’si
 
İL 1.-İL 3.-İL 4.-İL 6.-İL 12.
 
TUDEM´in düzenlediği sınavda;
 TÜRKİYE 6.’sı
TÜRKİYE 35.’si
TÜRKİYE 45.’si
 
İL 1. - İL 2. - İL 5. - İL 4. - İL 13.
 
Birey Dersanesinin Düzenlediği Sınavda;
 TÜRKİYE 1.’si
TÜRKİYE 2.’si
TÜRKİYE 6.’sı
TÜRKİYE 14.’sü
 
İL 1. - İL 2. - İL 3.
 
Anafen Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 İL 2. - İL 3. - İL 6. - İL 9.
 
Gündem Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
İL 1. - İL 2. - İL 7. - İL 12.
 
TÖDER Türkiye Geneli Sınavında;
 
TÜRKİYE 12.’si
 
İL 1. - İL 8.
 
Pisagor Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
İL 1. - İL 3. - İL 8.
 
Fen Bilimleri Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
(Sosyal Bilgiler alanında) 
 
TÜRKİYE 1.’si
İL 6. - İL 3.
 
Sınav Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
İL 1. - İL 7.
 
Ünsal Ören Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
İL 7.
 
Modern Eğitim Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
İL 5.
 
AKADEMİK BAŞARILAR (1. KADEME)
 
Tudemin Düzenlediği Sınavda;
 
TÜRKİYE 8.’si
 
3. Sınıf   İL 1. - İL 8. - İL 16.
 
4. Sınıf   İL 2. - İL 3. - İL 6. - İL 7. - İL 9.
-İL 11. - İL 15. - İL 17.
 
5. Sınıf   İL 6. - İL 19.
 
Anafen Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
4. Sınıf   İL  3. - İL  6. - İL 18.
5. Sınıf   İL 13. - İL 19.
 
Pisagor Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
4. Sınıf   İL 2. - İL 3.
 
Final Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
4. Sınıf  İL 9.
 
FBM. Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
5. Sınıf  İL 4.
 
Gündem Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda
5. Sınıf  İL 3.
 
Pi Analitik Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda;
 
5. Sınıf             İL 5.
 
Birey Dersanesi´nin Düzenlediği Sınavda
 
5. Sınıf             İL 2.
 
SATRANÇ
 
İl düzeyinde düzenlenen satranç turnuvalarında
 
12  yaş Erkeklerde    İL 1.
14  yaş Erkeklerde    İL 1.
8    yaş Kızlarda         İL 1.
12  yaş Kızlarda         İL 2.
14  yaş Kızlarda         İL 2.
14  yaş Kızlarda         İL 3.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvasında
 İL 2.
 
Tıp Bayramı Satranç Turnuvasında
 
 İL 2.
 
TÜRKİYE YAŞ GRUPLARI SATRANÇ TURNUVASINDA
 
Türkiye 10.’su
Türkiye 17.’si
Türkiye 34.’sü
Türkiye 26.’sı
 
RESİM
 
Küresel Isınma Konulu Resim Yarışmasında
İL 1.
Kültürler arası Diyalog "Okulda Avrupa Projesi" resim dalında
 İL 1. - İL 2. - İL 3.
 
ŞİİR VE KOMPOSİZYON
 
Savaşta ve Barışta Kızılay konulu kompozisyon yarışmasında
İL 1.
Savaşta ve Barışta Kızılay konulu şiir yarışmasında
İL 2.
 
YÜZME
 
Türkiye Şampiyonası Mono Palet yüzme yarışmasında
 
TÜRKİYE 2.’si
TÜRKİYE 2.’si
TÜRKİYE 2.’si
 
İL 1.-İL1.-İL 1.-İL 1.-İL 3.-İL 3.-İL 3.
 
VOLEYBOL VE  BASKETBOL
 
2007-2008  Seçkin Koleji Takımı
 
Genç Bayan Voleybol Takımı......Gaziantep 1.’si
Genç Bayan Basketbol Takımı....Gaziantep 1.’si
Yıldız Erkek  Basketbol Takımı...Gaziantep 3.’sü
 
TAKIMLARIMIZIN GRUP ŞAMPİYONALARI
 
Genç Bayan Basketbol Takımı....Elazığ 2.’si
Genç Bayan Voleybol Takımı......Urfa    2.’si
 
TÜRKİYE YARI FİNAL  ŞAMPİYONALARI
 
Genç Bayan Basketbol Takımı....Sivas  4.’si
Genç Bayan Voleybol Takımı....Konya  5.’si
 
ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ  KULÜP BAŞARILARI
 
Yıldız Erkek  Basketbol Takımı...Gaziantep 1.’si
Küçük Erkek Basketbol Takımı...Gaziantep 2.’si
 
SEÇKİN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GRUP BİRİNCİLİKLERİ
 
Yıldız Erkek  Basketbol Takımı...Nevşehir  3.’sü
 
ATLETİZM
İL 1. - İL 2.