Tüm Haberler
Tüm Duyurular

SEÇKİN KOLEJİ BAŞARIYA GİDEN YOLDA SİZİNLE
<< Geri Dön   Öğrencilerimizin çıkardığı okul dergisinin yeni sayısıyla yine karşınızdayız. Dergimizin bu sayısında da öğrencilerimizin başarılarını, yaptıkları aktiviteleri, etkinlikleri, sportif faaliyetleri, yarışmaları, aldıkları ödülleri, başarıya giden yolda gösterdikleri tüm çabalarını göreceksiniz.
   Özel Seçkin Koleji olarak öğrencilerimiz için yüksek bir akademik düzey hedeflenmiş olup, İngilizce ve Almanca dillerini iyi öğrenmelerine imkân verecek bir program benimsenmiştir.
   Programın hedefi öğrencilerin açıkça, içten ve yapıcı biçimde iletişimde bulunmalarını, yeteneklerini geliştirebilmelerini ve küresel bir görüşü benimsemelerini sağlamaktır.
   Öğrencilerimiz hayatları boyunca öğrenmeyi sürdürmeye, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeye ve bilgi çağında başarılı olabilmeleri için hayati bazı bilgileri öğrenmeye özendirilmektedir.
   Seçkin Koleji, kurulduğu günden beri bölgenin en prestijli okullarından biri olarak kabul görmüştür. Okulumuz bünyesinde Okul Öncesi, İlköğretim, Anadolu ve Fen Lisesi programları bulunmaktadır.
   Özel Seçkin Koleji, eğitimde mükemmelliği hedeflemiştir. Türkiye’de ve uluslararasında farklı alanlarda sosyal ve kültürel roller üstlenen vatandaşlar ve liderler olarak işlev yapacak azimli, beceri sahibi gençler mezun etmeyi amaçlamaktadır.
   Çünkü Seçkin Koleji eğitim ve öğretimi, ülkemizin medeni yükselişinin ön şartı olarak görmektedir.
   Bu çaba içerisinde, geriye dönüp baktığımızda çok başarılı bir yıl geçirdiğimizi görüyoruz. Birçok eğitim kurumunun yaptığı sınavlarda öğrencilerimiz çok sayıda İlçe, İl ve Türkiye dereceleri almıştır.
   Bunun dışında sportif faaliyetlerde, kültürel yarışmalarda öğrencilerimizin almış oldukları ödüller bizi ayrıca gururlandırmıştır. Bu başarılar öğretmen, öğrenci ve velilerimiz arasında en üst düzeyde yapılan iletişim ve etkileşim sayesinde gerçekleşmiştir.        
   Okulumuza bu mutluluğu yaşatan başta öğretmenlerimiz olmak üzere idarecilerimizi, öğrenci ve velilerimizi yürekten kutluyoruz.
   Sevgili öğrenciler, gelecek sizlerin heves ve çabalarına göre şekillenecektir. Okulumuzun bütün imkânları sizlerin gelecekteki yaşam başarınız için vardır.

         Başarılı ve mutlu günlerde hep birlikte olmak dileğiyle, başarı yolunda sevgiyle kalın.
        

İbrahim KAÇIRAN
Kurucu