Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri DönYüzme Takımımız TÜRKİYE Finallerinde | 25.05.2015

 

Gerçekleşen müsabakalarda Özel Seçkin Koleji öğrencileri Küçük kız ve erkek takımları 28 takım arasından 200 öğrenci ile yarışarak Küçük erkekler grup 2.si, Küçük kızlar grup 4.sü olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar.

 

Şampiyona boyunca Özel Seçkin koleji öğrencilerinden Kaan Kara 50 ve 100 m kurbağalamada 1.ci, İpeknaz Sipahi 100 m kelebekte 1.ci, 50 m kelebekte 2.ci, 200 m karışıkta 3.cü, Emre Sara 50 m sırtta 2.ci, 50 m serbestte 3.cü oldu. Özel Seçkin Koleji bayrak takımı ise 2. Olarak okullarına haklı bir gurur yaşattılar.

 

Yarışmada yüzme sporunda iddialı İzmir, İstanbul, Trabzon, Ankara, Adana, Mersin, Antalya gibi illeri geride bırakarak Türkiye Şampiyonasına gitmeyi başardılar.


Sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen Seçkin Koleji yüzmede elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “Öğrencilerimiz yüzmede inanılmaz başarılara imza atmaya devam ediyorlar. Alt yapıdan gelerek uzun ve gayretli bir çalışmanın sonucunu bu kadar güzel başarılarla taçlandıran, hem sporda hem akademik olarak da bu başarıyı sürdürmeye devam ettikleri için öğrencilerimizi kutluyor, onlara desteklerini esirgemedikleri için öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.