Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri DönTürkiye finallerindeyiz | 17.04.2014

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğünün 31 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Malatya’da gerçekleştirdiği Yüzme müsabakalarında Özel Seçkin Koleji öğrencisi Gülsemin Çetin Türkiye Finallerine kalmaya hak kazandı.

 

Malatya’da yapılan Yüzme Bölge Müsabakalarında Özel Seçkin Koleji’ni başarı ile temsil eden Çetin 50 m sırtüstü yüzmede bölge birincisi, 100 m sırtüstü yüzmede bölge ikincisi oldu. Birincilik ve ikincilik dereceleri almayı başaran Çetin Türkiye Şampiyonasında okulunu temsil etmek için çalışmalara başladı.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran; Erken yaşta spor yapma alışkanlığının kazanılması öğrencilerin hem akademik kariyerlerinde hem de sosyal hayatlarında başarılı olmaları için önemli bir noktadır. Kaliteli bir yaşam sağlamak için yüzme sporunun avantajlarından faydalanılması gerekmektedir. Yüzmede elde ettikleri başarı ile okulumuzu bir kez daha gururlandıran öğrencilerimize ve onların eğitimin de ve başarılarında büyük etkisi olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.