Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri Dön



Teniste TÜRKİYE 1.liği | 05.06.2014

 

Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden Emir Kaan Kalkan, İstanbul Dalyan Tenis Spor Kulübünde düzenlenen Tenis Turnuvasında 14 yaş kategorisinde 1. oldu.

 

31 Mayıs - 3 Haziran 2014 tarihleri arasında İstanbul Dalyan Tenis Spor Kulübünde düzenlenen ve 118 sporcunun katıldığı Türkiye geneli turnuvada Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden Emir Kaan Kalkan Türkiye birincisi oldu. İstanbul’daki yoğun yağışlı hava şartlarına rağmen sporcu ruhlarını ortaya koyan genç tenisçiler gece on biri bulan müsabakalarda başarıya ulaşmak için ellerinden geleni yaptılar. Özel Seçkin Koleji öğrencisi Emir Kaan Kalkan yaş grubu olarak bir üst klasmanda mücadele etmesine rağmen rakiplerinin hepsini yenerek şampiyon olmanın hazzını yaşadı.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “12 yaşındaki öğrencimiz Emir’e 14 yaş kategorisinde 1. olarak kendisine, ailesine ve okuluna yaşattığı gururdan dolayı teşekkür ediyorum. Geleceğin yetenekli raketlerinden biri olacağına inandığımız Emir’e önümüzdeki turnuvalarda başarılar diliyorum.” dedi.