Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri DönSeçkin Kolejinden 25 İL 1.liği | 23.12.2014

 

 

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen 25 Aralık Kurtuluş Kupası yarışları 20-21 Aralık 2014 tarihlerinde Alleben Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi.

 

Özel Seçkin İlköğretim Okulu öğrencileri elde ettikleri 25 il birinciliği, 7 il ikinciliği, 10 il 3.lüğü dereceleri ile okullarını bir kez daha başarılarıyla gururlandırdı.

 

Gerçekleşen müsabakalarda Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden Nehir Kaplan, İpeknaz Sipahi, Emre Sara, Kaan Kara, Ekin Tuğ, Selin Şenol, Volkan Yurdabakan, Baran Bay, Tuğcan Kaytar, Selen Bozbeyli, Arda Yavuz, Zeynep Kervancıoğlu, Ayşe Kervancoğlu, Dila Tezgör, Yusuf Eyikoçak, Yağmur Cüce, Arda Yavuz toplamda 25 altın, 7 gümüş ve 10 bronz madalya alarak okullarını gururlandırdılar.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran,  “Çalışmaların sonuçlarını bu denli güzel sonuçlandırdıkları ve aldıkları başarıları günden güne ileriye taşıdıkları için öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Akademik başarılarının yanında sportif faaliyetlerde aldıkları başarı göğsümüzü kabartmıştır. Öğrencilerimize ve onların eğitiminde ve başarılarında büyük katkısı olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.