Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri DönSeçkin Koleji Yüzmede Türkiye Şampiyonu | 03.04.2017

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından 31 Mart Çanakkale’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Özel Seçkin öğrencilerinden Kaan Kara “ 100 m Kurbağalamada” Türkiye Birincisi olarak büyük başarı gösterdi.

 

Ayrıca; “200 m Karışıkta” Türkiye ikincisi, “ 4x100 Karışık Bayrak”, “4x100 serbest bayrak yarışlarında” da Kaan Kara Türkiye üçüncüsü olarak bizlere ve ailesine çifte mutluluk yaşattı.

 

Gaziantep Yüzme takımında Özel Seçkin Koleji öğrencisi olan; Ekin Tuğ “100 m Kelebek  ” yarışında Türkiye üçüncüsü olarak bizlerin gurur kaynağı oldu.

 

Bayrak Yarışlarında Volkan Yurdabakan Türkiye üçüncüsü, Toprak Can ŞAHİN Türkiye dördüncüsü, Nehir Kaplan Türkiye beşincisi, olarak büyük başarı elde ederek bizlerin gurur kaynağı oldular.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran: “Eğitimin her alanında başarıların gösterildiği Seçkin Koleji sporda da yine başarılara devam etti. Disiplinli ve planlı bir şekilde çalışılarak, büyük emekler verilerek bu turnuvaya hazırlanan öğrencilerimiz 650 sporcunun katıldığı Türkiye Şampiyonasında, Türkiye dereceleri elde etmeleri bizleri gururlandırdı.

 

Bu başarıya imza atan öğrenci ve öğretmenlerimize, Alleben Havuzu yönetimi ve antrenörlerini üstün başarıdan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi