MEDYA
Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Medya
<< Geri Dön9.10.2017 | Hayvanları Koruma Günü Semineri düzenlendi

 

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle Seçkin Koleji velilerinden Veteriner Hekim Sayın Erdoğan Karabaş, 1, 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencileriyle okulun AKM konferans salonunda buluştu.

        

Erdoğan Karabaş, öğrencilere hayvanlar hakkında birçok ilginç bilgi aktardı ve seminer çok keyifli bir konuşma ortamıyla devam etti. Erdoğan, hayvanların hastalıklarından ve onları tedavi etmek için neler yaptıklarından bahsetti. Ayrıca öğrenciler hayvan bakımının ne kadar önemli olduğunu ve sahibi oldukları hayvanların bakımında en çok dikkat etmeleri gereken önemli noktaları öğrendiler. 

 

Öğrencilerin, hayvanlar konusunda merak ettikleri çok şey vardı. Erdoğan Bey akıllarında hiç bir soru işareti kalmaması için bütün öğrencilerin sorularına tek tek yanıt verdi.

 

İlkokul öğrencileri, Erdoğan Bey ile gerçekleştirdikleri bu söyleşiden çok mutlu ayrıldılar. Veteriner hekim Erdoğan, öğrencilerin hayvanlara olan sevgi ve ilgisinden dolayı bu anlamlı günde onlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Erdoğan Bey’e okula gelerek öğrencileri hayvanlar hakkında bilgilendirdiği ve onları bir kez daha bu konuda duyarlı olmaya davet ettiği için Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Seydi Geçimli tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.