MEDYA
Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Medya
<< Geri Dön9.10.2017 | Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Sn. Cengiz METE yi ziyaret ettik

 

Özel Seçkin Koleji öğrencileri Okul Müdürü Seydi Geçimli ve Müdür Yardımcısı Ayhan Esen ile birlikte Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’yi makamında ziyaret ederek röportaj yaptı.

           

Ziyarette öğrencilerin eğitim ve öğretimine yönelik sorularını yanıtlayan Mete Gaziantep’in eğitimde geldiği noktayı anlattı. En büyük hedefinin milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek olduğunu belirten Mete, Gaziantep’te eğitimi geliştirmek için yaptığı projelerden kısaca şöyle bahsetti.

 

“Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların fiziksel şartlarının iyileştirilmesi, düzeltilmesi, onarım ve tadilatları ile ilgili çalışmalar, bir önceki eğitim-öğretim yılının sona ermesi ile birlikte başlatılmış ve yaz dönemi boyunca sürmüştür. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı başı itibariyle bütün okul ve kurumlarımız eğitim-öğretime hazır hale getirilmiştir. Müdürlüğümüz bünyesinde yer alan AR-GE birimince ve okullarımızla yaptığımız iş birliği neticesinde yürüttüğümüz projeler önümüzdeki eğitim-öğretim yılında da yürütülecektir.” açıklamasında bulundu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mete, düzenli kitap okuma ve ders çalışmaları tavsiyesinde bulunarak Seçkin Koleji öğrencilerine başarılar diledi.

İlgili Resimler
Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Sn. Cengiz METE yi ziyaret ettik  Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Sn. Cengiz METE yi ziyaret ettik