MEDYA
Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Medya
<< Geri Dön2.10.2017 | Cambridge Sertifikaları Sahiplerini Buldu

 

Özel Seçkin Okulları, 65 ülkeden binlerce okulun katılımıyla gerçekleşen Cambridge sınavlarında gurur duyulacak başarılara imza attı.  

       

Cambridge Üniversitesine bağlı olarak yapılan, Cambridge sınavları 1913’ten bu yana dünyanın 65 ülkesinde milyonlarca adayın katılımıyla gerçekleştirilmektedir. Uluslararası geçerliliği olan Cambridge ESOL sınavı; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanmış eğlenceli ve motive edici İngilizce dil sınavları serisidir. Bu sınav çocukların dil öğrenme serüveninde atılan ilk adımdır.  

        

Özel Seçkin Okulları öğrencileri; İngilizce zümresi tarafından hedef olarak belirlenen İngilizce kitaplar okuma, İngilizce şarkı dinleme, İngilizce TV programlarını anlama ve İngilizce film izleme gibi davranışları geliştirmeye yönelik yapılan etkinlikler sayesinde bu sınavda farklarını bir kez daha ortaya koyarak yüksek başarılara imza attı.

        

Bu sınavlarda başarılı olarak öğretmenlerini ve okullarını gururlandıran öğrencilere Özel Seçkin Koleji AKM salonunda düzenlenen törende Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan başarı sertifikaları Özel Seçkin Koleji Anadolu ve Fen Lisesi müdürü Sevgi Tezgör ve İlköğretim müdürü Seydi Geçimli tarafından takdim edildi.